Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 23 |
|
|||
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
,,Kiełbasy w górę i golimy
frajerów "
- Janusz Wójcik
Jurek Dudek
Bo do tanga trzeba dwojga
W związku z tym że nasz gość specjalny Turnieju KAMIENICA CUP 2013 Dawid
Krzyżowski (pokazy freestyle football)dotrze
do Kamienicy dopiero popołu-
dniową
porą w związku z tym nastąpią małe małe
korekty czasowe.
I tak grupa C i D swoje spotkania rozgrywać będzie zgodnie z wcześniejsz-
mi ustaleniami.Po meczach tych grup nastąpi kilkuminutowa przerwa w czasie
której wystąpi grupa taneczna Lambada.Wcześniej też rozegrany zostanie ko-
nkurs rzutów karnych.Żeby wziąć udział w konkursie rzutów karnych należy
wpisać się na listę i wpłacić 5 zł.Do wygrania Puchar oraz nagroda pienię-
żna (100 zł.).
I wcześniej też rywalizację rozpoczną drużyny z grup
A i B.
Oto jak wyglądał będzie program Turnieju Kamienica CUP 2013.
08.00 Orlik Kisielówka- Baciarka FotballClub(boisko 1)
08.25 Okna Groński Jazowsko-F.B.Wojtas (boisko 1)
08.50 Orlik Kisielówka - Oldboy's Team Kamienica(boisko 1)
09.00 Iskra Szczawa - Milionerzy (boisko 2)
09.15 Baciarka FootballClub - Okna Groński J.(boisko 1)
09.25 Nowe Rybie - MarBut Moszczenica(boisko 2)
09.40 F.B Wojtas -Oldboy's Team(boisko 1)
09.50 Iskra Szczawa - MarBut Moszczenica (boisko 2)
10.05 Orlik Kisielówka - Okna Groński Jazowsko(boisko 1)
10.15 Milionerzy - Nowe Rybie (boisko 2)
10.30 Oldboy's Team Kamienica- Baciarka FootballClub(boisko 1)
10.40 Nowe Rybie - Iskra Szczawa (boisko 2)
10.55 Orlik Kisielówka - F.B.Wojtas (boisko1)
11.05 Milionerzy - MarBut Moszczenica (boisko 2)
11.20 Okna Groński Jazowsko - Oldboy.s Team (boisko1)
11.30 Baciarka FootballClub- FB Wojtas (boisko 2)
11.55 Występ grupy tanecznej ,,Lambada"
12.05 Konkurs rzutów karnych
Od 12.35 rywalizacje rozpoczną drużyny z grup A i B.
12.35 Bad Boy's Kraków- Tornado Szczawa (boisko1)
12.35 ProjBud Łącko - Jackassi (boisko 2)
13.00 Czerwone Diałby S.W - Wierchy Pasierbiec (boisko1)
13.00 Embruk Limanowa - Drink Team Kamienica (boisko2)
13.25 Bad Boy's Kraków - Domex Stara Wieś (boisko1)
13.25 ProjBud Łącko -Turkucie Limanowa (boisko 2)
13.50 Tornado Szczawa - Czerwone Diabły S.W (boisko1)
13.50 Jackassi- Embruk Limanowa (boisko2)
14.15 Wierchy Pasierbiec - Domex Stara Wieś (boisko1)
14.15 Drink Team K.- Turkucie Limanowa (boisko2)
14.40 Bad Boy's Kraków - Czerwone Diabły S.W (boisko1)
14.40 Proj Bud Łącko - Embruk Limanowa (boisko2)
15.05 Domex S.Wieś - Tornado Szczawa (boisko1)
15.05 Turkucie Limanowa - Jackassi (boisko2)
15.30 Bad Boy's Kraków - Wierchy Pasierbiec (boisko1)
15.30 ProjBud Łącko - Drink Team Kamienica (boisko2)
15.55 Czerwone Diabły S.W. - Domex Stara Wieś (boisko1)
15.55 Embruk Limanowa - Turkucie Limanowa (boisko2)
16.20 Tornado Szczawa - Wierchy Pasierbice (boisko1)
16.20 Jackassi - Drink Team Kamienica (boisko 2)
16.45 Pokaz Dawida Krzyżewskiego (Freestyle Football)
Ćwierćfinały
17.15 1C - 2D (mecz A boisko1)
17.15 2C - 1D (mecz B boisko2)
17.40 1A - 2B (mecz C boisko1)
17.40 2A -1 B (mecz boisko2)
Półfinały
18.05 zwycięzca meczu A - zwycięzca meczu B (mecz nr.1 boisko1)
18.05 zwycięzca meczu C -zwycięzca meczu D (mecz nr.2 boisko2)
Mecz o III miejsce
18.30 przegrany z meczu nr.1 - przegrany z meczu nr.2
Mecz o I miejsce
18.30 wygrany z meczu nr.1 - wygrany z meczu nr.2
18.55 Zakończenie Turnieju
troche kiszka bo pada,ale jutro ma byc troche lepiej
ale napierda.......... deszczem.Ciekawe czy turniej sie odbedzie
bedzie wogóle Turniej jak deszcz cały czas leje
GIERKA NA ORLIKU
SOBOTA 22.06.2013
GODZINA 18.00
Obecność obowiązkowa !!!
Gorce Kamienica | 6:0 | Jaworzanka Jaworzna |
2013-06-23, 16:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 41, wczoraj: 64
ogółem: 3 576 794
statystyki szczegółowe